| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o problema, am apasat din greseala pe tastaura mai multe butoane de odata si atunci eram pe youtube.
Ascultam muzica si dintr-o data s-a facut fereastra/pagina unde rula videoclipu s-a facut mai mica decat era deobieci, de fapt totul s-a facut mai marunt scris etc.
O fi rezolutia paginii cumva?

Va multumesc mult de ajutor!

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Tine apasat tasta Ctrl si in acelasi timp roteste de rotita de la mouse, iti maresti pagina cat vrei. Sau poti folosii tastele + si -, tot cu Ctrl apasat.
Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Bah mersi mult de tot

| Irena97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bah ia da-i si funda pentru " mult de tot".

| anonim_4396 explică (pentru Irena97):

Ceti trebuie?

| Irena97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tie ma, un pic de caracter ca te-a ajutat Nelul unde te durea.

| anonim_4396 explică (pentru Irena97):

Auzi daca ai venit sa borasti aiurea pe aicea mai bine pleaca si lasa-ma in pace.
Si sa stii ca caracter am eu cat e nevoie si de durut sa stii ca ma doare undeva de tine.
Asa ca pa si la revedere

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere! bye, bye wave