| TatarOvidiuIonut a întrebat:

Am o problema.Cand vreau sa intru intr-un client de mt2 mai exact imperiaworld imi da aceasta eroare MSVCP100. dll si nu stiu ce sa fac ca sa intrusad HELP me dau fundasad

2 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Iti lipseste acet fisier MSVCP100.dll. Descarca-l de aici si extragel in folderul cu mt2 >> http://www.dllme.com/dll/download/5494/msvcp100.dll Click here to download your DLL

| TatarOvidiuIonut explică:

Am facut asa cum ai zis! acum merge dar imi da alta eroare. Te rog da-mi id tau de mess ca sa vb acolo te implor