| 70gabriela70 a întrebat:

Am o problema cu Coin Master. Am Iphone si de o vreme buna incoace cand intru ma joc cateva secunde, vreo 30-60 si dupa imi iese din aplicatie si tot asa de fiecare data. Am sters aplicatie de multe ori si am reinstalat-o. Auzisem ca este din cauza memoriei, am rezolvat si problema asta, am sters multe si tot asa patesc.
Aveti idee de ce se intampla asta si cum pot remedia problema? Am un prieten care are tot Iphone si i se intampla la fel.

1 răspuns:
| InvatamProgramare a răspuns:

Cel mai probabil este un bug de la dezvoltator care va fi rezolvat in veersiunile urmatoare.