| DiyanAndorea a întrebat:

Am o problema cu schimbatul imaginii de la profil de la TPU laughing) sunt sigura ca nu este o operatiune complicata, dar nu gasesc niciun buton in care sa scrie,, schimba imaginea de profil,, sau altceva asemanator. Evident, eu n-am ce sa schimb, dar voiam sa imi pun una totusi. Multumeesc si astept raspunsuri cat mai clare.

Răspuns Câştigător
| Elena9328 a răspuns:

La setări cont. Acolo o poți schimba. Da i acolo, rulezi in jos, și vezi unde scrie "schimba poza". Dar să știi că numai după ce e aprobată de un admin. Numai atunci o poți vedea.

| DiyanAndorea explică (pentru Elena9328):

Ah, gata am vazut. Nu m-am uitat prea atenta si am trecut peste optiunea aceea. Multumesc!

| Elena9328 a răspuns (pentru DiyanAndorea):

Cu plăcere