| Dinaaa a întrebat:

am o problema cu webcam-ul incorporat la samsung R730. Mi-a mers cateva luni fara probleme si acum cand incerc sa il pun pe mess sau sa il deschid in aplicatia CyberLink YouCam imi da eroare. Va rog spuneti-mi ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| Mah_Danny_1993 a răspuns:

Buna Dina! Tot ce poti face e sa descarci driver-ul de la webcam-ul tau de pe internet sau asa ceva daca nu merge! incearca sa bagi cd-ul de la webcam si instaleaz-o din nou! Dar incearca mai intai sa descarci driver-ul de la web si o sa-ti mearga! daca nu merge incearca sa reinstalezi camera! Funda?