| MyObsession a întrebat:

am o problema:]
De curand mama a vrut sa-i trag o melodie in telefon cu USB.Cand am tras de fir ca sa`mi bag USB`ul meu*avem telefoane diferite* mi sa scos un fir de la boxe.Acel fir trebuie sa fie bagat in unitate, iar eu l`am bagat*am 3 chestii din alea rosu, verde si albastru si trebuie verde* l`am bagat si dupa mergeau boxele, dar dupanu stiu ce am apasat acolo unde e "line out, line in, mic in etc* si nu mai merge.Am apasat line in.nu merg boxele. dupa mic in. zice ca nu suporta si la line out tot nu merge... Ce sa fac?:-s. Fundakiss

3 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

MAi si stai din august cu boxele asa? Lene mare trebuie sa ai neamule.Boxele au o mufa verde si o introduci in aceiasi culoare la comp sau unde scrie line out. Daca este sistem de 5+1 introduci fiecare mufa conform desenului cauta mai jos si vezi spatele cu mufe al compului tau:http://www.addictivetips.com/......-computer/ Bafta lenesule :-)) ps sper ca uiti de lene si dai funda nu?

| MyObsession explică (pentru traveler):

Le-am facut dupa 2 orestraight face

| janulets a răspuns:

Banuiesc ca l-ai rezolvat pana acu. Daca nu incearca sa reinstalezi placa de sunet(ar fi trebuit sa mearga pe line out)