| Celyyyy a întrebat:

Am o problema! Joc Sims 2 de ceva timp, am cumparat cd-ul original, insa cand descarc obiecte de pe internet si le adaug in "Objects", cand deschid jocul nu mi se incarca imi apare o eroare : "The application has been crash. The application will now terminate." Ce as putea face in cazul asta? Multumesc!

4 răspunsuri:
| Petrica44 a răspuns:

Daca spui ca ai discul original, dezinstaleaza jocul si apoi reinstaleaza-l.Este posibil ca la instalare, sa-ti fi instalat ceva eronat.

| Celyyyy explică (pentru Petrica44):

Buna, Petrica! Daca dezinstalez jocul si il reinstalez, totul e perfect! Insa, nelamurirea mea este daca as putea face ceva ca jocul sa functioneze cu acele obiecte instalate! De ex. de pe un unele site-uri, de pe care am descarcat obiecte tot timpul, merge, e ok, dar daca incerc de pe un alt site, imi apare aceasta eroare! Am inteles ca e posibil sa nu fi instalat niste stuff-uri sau sa nu fie compatibile obiectele cu nivelul jocului? Asa-i? Multumesc!

| Petrica44 a răspuns (pentru Celyyyy):

Perfect adevarat!

| Celyyyy explică (pentru Petrica44):

Oricum eu iti multumesc pentru raspuns! O sa ma rezum doar la unele obiecte laughing