| sMecki1000 a întrebat:

Buna am o problema la fifa 2011 dupa ce joc cat meciuri imi iese si imi iese ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| DeeaDyaDeea a răspuns:

Cum adica ''dupa ce joc cat meciuri imi iese si imi iese ce pot sa fac?'' scrie mai clar si sa intelegem daca vrei sa-ti dau raspunsul!big grinbig grinbig grinbig grin

| sMecki1000 explică (pentru DeeaDyaDeea):

Joc putin si imi iese din joc

| DeeaDyaDeea a răspuns:

Pai ori e de la joc nu e bun ori de la windows instaleaza-ti windosul.Eu iti spun windows8 ca ista il am si eu si e bun si merge perfect jocurile:big grinbig grinbig grin.:*:*:*.

| sMecki1000 explică (pentru DeeaDyaDeea):

Eu am windows 8 consumer preview

| DeeaDyaDeea a răspuns:

Si ei am windows 8 consumer preview dar poate e de la joc sterge jocul de la control panel de la start si instaleazal iarasi. Sper ca o sa mearga.Sau uite id meu si mai vb acolo daca e dumitru.cristina42.:*:*:*