| DarkFaust a întrebat:

Buna,am o problema legata de jocul Metin2United,am incercat cu orice browser sa intru pe site sa-mi fac cont si sa il descarc si nu pot imi da diferite erori,am sunat si cativa prieteni si lor le merge,ce pot sa fac,astept sfaturi repede, multumesc anticipat!happy

Răspuns Câştigător
| Mirel_Muresan_1975 a răspuns:

Chiar daca ai chrome sau mozila fa un folder la ambele in partitia d nu lasa sa se descarce in c ca astfel nu vei reusi e foarte usor numa sa fi atent ok