| ZgomotFaraSens a întrebat:

Am si eu o intreabre?! Mi-am descarcat Cabal Online( Europa ) si il aprind si mi se incarca si dupa aceea apare anti-virusul se incarca si ala si dupa aceea nu se aprinde nimic. Ce ar trebui sa insemne asta?

4 răspunsuri:
| MotanuJmekerit a răspuns:

Incearca sa opresti Anti-virusul si dupa incearca sa vezi de obicei la Avast patesc si eu asa di daca il opresc merge. Bafta

| ZgomotFaraSens explică (pentru MotanuJmekerit):

Mersi! Dar nu am anti-viruswinking... Nu stiu. Lasa-o balta.

| MotanuJmekerit a răspuns:

Pai u ai zis mai sus ca iti apare antivirusu laughing) In fine atuncia tongue