| Bogdan_Petrila_1993 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare. Am downloadat de curand fifa 2013 si problema este ca este arhivata si pentru a dezarhiva imi cere o parola iar ca sa obtin parola trebuie sa fac una din "survey" de pe internet.Din pacate nu imi reuseste fiindca niciodata nu imi dispare fereastra desi am completat survey! Stiti cumva parola pentru winrar sau poate putetii voi sa completati survey mai bine ca mine? Linkul este acesta http://filesmy.com/file/0Q9FL

Răspuns Câştigător
| 93Silviu93 a răspuns:

Hell no...surveys sunt niste prostii atat de retardate incat daca l-as prinde pe cel ce le-a inventat l-as omora pe loc fara sa ii dau o sansa de supravietuire.sunt facaturi surveys nu le face, iti dau un sfat ia jocu din alta parte mai bine