| alexanderrrr a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu need for speed most wanted.Am incercat sa joc in lan cu niste prieteni. Cand hostez jocul merge. insa cand incerc sa intru intr-un joc hostat de altcineva imi zice speed. exe has stopped working.Mentionez ca am windows 7 ultimate, 32 biti.Nu stiu ce sa mai fac angry...

1 răspuns:
| adrian9811 a răspuns:

Pai nu prea stiu ce sa zic. tu si amici tai folositi vreun program de jucat jocuri in retea. daca nu foloseste gameranger si cred ca va merge