| lexyy a întrebat:

am si eu o intrebare lehata de jocul Harry Potter and Helf blood prince,cum scot si eu stemele alea din cracile alea k ns cum sa le spun, si din panza de paianjan! daca stiti raspundeti-m cat mai repede!:d

2 răspunsuri:
| BigSpike a răspuns:

Din cate imi aduc aminte parca era ceva legat de niste plante pe care actionai cu o vraja si trageai cu ele...
Nu imi mai aduc aminte bine ca am terminat jocul acum ceva timp dar din cate imi aduc aminte sper sa am dreptate.
Daca iti plac jocurile gen Hp incearca www.review2games.blogspot.com

| lexyy explică (pentru BigSpike):

Mersi mult, dar vreau sa termin asta momentan, am incercat si cu vraja da` nu stiu, nu merge! trebuie sa existe altceva