| nyko_7337 a întrebat:

Buna am si eu o mare rugamintecryingmi a spart cineva parolea la messenger si nu pot sa intru. problema mare este ca nici nu mi facusem eu id-ul si nu stiu raspunsurile la intrebarile acelea....stiu doar ultimele parole care au fost puse de mine..ma poate ajuta cineva va rog mult

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu se mai poate recupera! Pe viitor ai grija de parola pentru ca trebuie sa o stii doar tu! Parola ti-a fost furata si nu sparta, a stiut acel cineva sa te ''traga de limba''incat sa-i spui parola. Fa-ti alt cont aici ->>>
YAHOO MESSENGER - creeaza un ID nou https://na.edit.yahoo.com/......gistration