| ŞtefanaTCK a întrebat:

happy
Am şi eu o mică problemă cu MMORPG-ul Champions Online.
Astăzi l-am instalat. Am un cont PWE. Sinceră să fiu nici nu ştiu cum se face contul Crypter. big grin
Ideea e că imediat după ce mă loghez şi aştept să pot apăsa pe Play ca să îmi încep jocul . îmi apare o căsuţă în care îmi scrie "An error was detected by the game, would you like to verify all files? NOTE: This may take 10.20 minutes.". Dacă dau Yes începe să verifice fişierele, apoi după ceva timp pot apăsa pe Play, dar şi dacă dau No. e exacct aceeaşi chestie.
Problema nu ar fi asta, dar când intru în joc, chiar înainte să îmi apară ceva, mi se deschide o altă fereastră cu textul "CrypticError: Oops!" iar mai jos un mesaj "Oops! Your Cryptic Application has crashed. To help uo out, Please indicate what was going on at the time of the crash, while we gather information." mai jos de asta un spaţiu în care să scriu ce mi se cere şi un Error Ticket ID.
Menţionez că am dezinstalat jocul de 2 ori şi l-am instalat iarăşi şi tot la fel mi se întâmplă.

Ce e de făcut?

Mulţumesc anticipat ! happy

1 răspuns:
| Charmant a răspuns:

1.Probabil nu ai placa video destul de buna.
2.Incearca sa scanezi calculatorul de virusi