| zmaster4M a întrebat:

am si eu o problema cu contul de facebook, mi s-a spart contul si nu mai pot sa schimb parola deoarece trebuie sa trimit mail si celui care a spart-o si nu vreau acest lucru, ce as putea sa fac, va rog frumos ajutami-ma ofer Funda si vot celui care ma rezolva cat mai repede.

2 răspunsuri:
| djdan_3344 a răspuns:

Fat-i un nou cont!

| zmaster4M explică:

Chestia e ca nu vreau sa-mi fac alt cont nou findca am multi prieteni acolo si mesaje care imi trebuiesc, alta metoda trebuie sa gasesc