| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o problema cu google cand scriu o litera incepe deja sa caute si nu-mi prea place poate sa-mi zica cineva cum sa il fac inapoi?

Răspuns Câştigător
| ZeroBLADE a răspuns:

Intra pe google.ro si in dreapta sus ai butonul Conectati-va langa el ai pictograma Optiuni click acolo apoi pe Setari de cautare si la Completare automată bifezi Nu doresc să se ofere sugestii automate de interogare în caseta de căutare. Apesi pe Salvare Preferinte si apoi pe OK.
Succes!

2 răspunsuri:
| Delicv3nt a răspuns:

Este de la ei nu ai ce face

| iuli123 a răspuns:

Am si eu problema asta