| Stëfäniä_Alexandra_1994_6a0K a întrebat:

Am si eu o problema cu snapchat-ul. Bitmoji-ul meu nu e cum trebuie sa fie, adica eu nu am mai folosit o perioada snap-ul si bitmoji-ul meu zici ca e in coma sau ceva nu stiu cum sa explic. Ajutor

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

La felul în care o zici, parcă a comis o crimă acel... little thingy.
(Mică aberație)Păi cred și eu că săracul mic thingy a intrat în comă, doar nu te-a văzut cu beton pe față de ceva vreme (o fi crezut că ai murit (la dependența voastră de aceste prostii))...