| VXX a întrebat:

Buna,am si eu o problema cu un joc si anume Star Wars The Force Unlished mi se opreste in timp ce joc si imi da urmatoarea eroare "Star Wars The Force Unlished has stopped working" si nu stiu daca e din vina sistemului am Windows 7 Ultimate 32 bit, procesor Intel Core 2 Quad 2.40 GHz cu 4 nuclee, placa video NVIDIA Geforce GT 220.As vrea sa stiu care e problema si solutia.

2 răspunsuri:
| KillingFrenzy a răspuns:

M-am uitat pe un forum si am citit despre placa ta video ca nu este buna pentru jocurile noi aparute.Deci problema este de la placa video.

| VXX explică:

Sincer nu stiu ce sa spun deoarece am dat la detalii minime rezolutie absolut orice si tot aceiasi problema si in plus nu am probleme cu nici un joc in afara de asta de exemplu Transformers War For Cybertron il joc la detalii maxime si are cerinte mai mari la sistem decat Star Wars mersi oricum pentru raspuns dar nu cred ca asta e problema.