| mihaela11 a întrebat:

Buna!
Am si eu o problema, daca ma puteti ajuta.
De vreo 2 saptamani mi-am bagat internetul pe romtelecom si am instalat antivirusul. Acesta imi spune sa il activez in 2 zile. Imi trebuie un cod pin pe care mi-l da cand fac un cont pe site. Pentru cont imi trebuie codul facturat, insa nu am asa ceva pentru ca nu am avut nici o factura pana acum laughing. Ce as putea face in privinta asta?
Funda! :*

1 răspuns:
| Azian a răspuns:

1 la mana, nimic nu este gratis! Va trebui sa il cumperi daca vrei anti-virus!
2 la mana sunt niste programe pe jumatate ineficiente, pentru ca niciodata nu o sa existe "cel mai bun anti virus", ar da faliment daca nu ar mai "produce" virusi!

In concluzie, cumperi anti-virusul care presupun ca este Norton Anti-Virus ai atuni o sa ai o licenta!