| Antonia_Ioana_2000 a întrebat:

Am si eu o problema la sims 3. Mi-am facut o familie de 4 membri si m-am mutat intr-o casa mare unde au locuit inainte 3 persoane. Persoanele acelea 3 eu le-am mutat in alta casa si m-am mutat eu in aceasta casa. Aici in garaj a ramas o masina iar cand incerc sa o sterg imi scrie "can't delete an object in use" am incercat sa mut familia cu mine inapoi si sa vad daca era a lor masina si daca puteau sa o controleze dar nici eu nici ei nu o putem controla. Practic e de decor. Va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
| Gekk0 a răspuns:

Am o soluție dacă dorești sa o ștergi de tot.
1. CTRL + SHIFT + C
2.Scrii acolo sus, în căsuța care apare: testingcheatsenabled true
3. SHIFT + CLICK STÂNGA pe mașină, apoi selectezi delete object.