| qDoDop a întrebat:

Am si eu o problema. vreau sa ma inregistrez pe thesims3.com.si cand dau la intrebarea tonguerove you are human.imi apare :macg.adica nu stiu de ce se intampla asa, am bagat si serialu si tot si cand incerc sa dau acolo nu merge. Ajutor! plzz Merci anticipat

6 răspunsuri:
| AlexX a răspuns:

Acolo trebuie sa bagi codul acela care este in poza ex NRV44P pentru a demonstra ca esti un om doar si nu populezi baza lor de date cu n inregistrari.

| AlexX a răspuns:

Deasupra la Enter the characters above into this field ii o poza si trebuie sa bagi ce scrie in TextBoxul de sub ea, apoi bifezi I have read and accept. Trebuie sa mearga mai incearca.

| AlexX a răspuns:

Pff incearca cu alt browser atuncea la mine cu Google Crome nu merge dar cu Mozila FireFox da.

| qDoDop explică:

Dar nu merge:-s...nu imi arata nimic

| qDoDop explică:

Nu imi apare!

| qDoDop explică:

Mozila amlaughing)
nici cu operra nu merge:-s