| chirvasa a întrebat:

Buna,am si ieu o intrebare catre TPU despre fifa online2, cum pot ubgrada o unifora al unu pleyer, nu stiu cum imi spuneti ce trebuie sa am si cum trebuie sa fac dau fuda pliz.

Răspuns Câştigător
| DirtD3viL a răspuns:

Deci in primul rand trebuie sa ai 2 jucatori la fel +1 la my uniform card.(De exemplu messi+1, messi+1 sau Kaka+1 si kaka+1. Dupa ce ai 2 jucatori de acelasi fel trebuie sa dai acolo enhacement, gasesti tu, e langa recycling.Te costa 11 000 LP si poate sa esueze. Sper ca ti'am fost de folos bafta si baga id la fifa online 2l:LiNne sa te mai ajut cu ce ai nevoie. Ceaoo.happy

| chirvasa explică (pentru DirtD3viL):

Auzi dar acei jucator trebuie sa fie amadoi la virtual unifor, de exempu am pe Higuain in echipa primi 11 si pe Higuain in virtual unifor merge sai abgradez?

| DirtD3viL a răspuns (pentru chirvasa):

Aici sincer nu stiu...Dar cred ca nu
Totusi incearca

6 răspunsuri:
| DirtD3viL a răspuns:

Cum te cheama in Fifa Online 2? sa te adaug la prieteni

| chirvasa explică (pentru DirtD3viL):

Ia idiul meu lucyan_happy_the_boy

| chirvasa explică (pentru DirtD3viL):

Auzi dar pot sa pun la vanzare un jucator din primi 11 daca da, cum procedez

| DirtD3viL a răspuns (pentru chirvasa):

Nu poti din echipa ta, Doar de la My uniform cards