| Cathy_1290 a întrebat:

am sims 3 si am o problema.La inceput mi-am cumparat un apartament iar apoi am constuit o casa si nu stiu cum sa imi mut simsii in casa pe care am costruito.

1 răspuns:
| Bibuşca a răspuns:

Buna eu am Sims 1 pai daca le-ai cumparat apartamentul iti dau 2 modalitati dai click pe simsii tai si apoi dai click pe aparatamentul lorhappy eu am sims 1[gratis de pe net downloandat] si cand le construiesc casa stau cateva secnde si se duc singuri in casawinking sper ca te-am ajutat! Succes