| hulkwirine a întrebat:

am un calculator care nu are port pentru cd? am windows vista dar merge greu pentru ca nu e puternic calculatorul! vreau sa imi instalez un xp dar nu stiu cum se face de pe flash usb! spuneti-mi va rog cum sa pun windows xp pe stick flash usb!

2 răspunsuri:
| Teotm a răspuns:

E mai complicat de explicat, ar fi mai usor pentru tine daca ai urma un tutorial, Sau daca nu reusesti nici asa lasa-mi id-u' tau, ti-l pun eu pe stick.
http://www.inutil.ro/instalare-xp-de-pe-usb/

| YahooMail a răspuns:

Salut. Poti lua un Cd-Rom Extern (port pentru cd cu fir) si s-a rezolvat problemabig grin