| cristinel9595 a întrebat:

Buna am un calculator cu procesor de 1.7 rami 512 si placa video 32 mega cam ce jocuri imi merg? va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| WholeWorld a răspuns:

Salut
Pai ce sa spun
Deci gta san andreeas cred o sati mearga in reluare deoarece am avut un pc exact la fel ca al tau cred si e posibil sa ai ceva lag la unele si trebuie sa reinstalezi windows sau sa faci eforturi mari cand joci sa inchizi messenger winap si ce mai ai tu... dar tot e posibil sati mai mearga din cand in cand in reluare PS: Daca nu stii cei ala Game booster sa-ti explic,e un program care adoarme majoritatea programelor din calculator si foloseste toata puterea, resursele, etc pe joc/jocuri daca cauti pe google o sa vezi ca o sa-ti apara cai un program foarteee bun la la la dar dupa ce il folosesti de mai multe ori nu se mai vede diferenta si se pare cati merge mai greu pc asa am patit eu oricum varianta mea e sa reinstalezi windows si sa cauti niste programe de curatat pc... Gen TuneUp bft

5 răspunsuri:
| WholeWorld a răspuns:

Call of duty 1, 2 variantele vechi dar destul de bune medal of honnor parca cs 1.6 nfs most wanted gta san andreass... astea sunt cele mai bune jocuri pentru pc tau chiar daca le stii... dar oricum daca vrei sa incerci vreun joc reinstaleazati windows ca sa nu-ti mearga greu calculatorul dupa ce ai jucat fiecare joc a si spider-man ultimate. ps:ca sa nu ai lag reinstaleaza windows iar daca incerci programe gen game booster o sati mearga bine pe moment iar pe termen lung o sati dauneze bafta

| cristinel9595 explică (pentru WholeWorld):

Dar imi merg bine nfs most wanted si gta san andreas ma refer fara reluare

| cristinel9595 explică:

Mersi dummiy dar imi merg bine astea nfs most wanted gta san andreas imi merg fara reluare?

| cristinel9595 explică:

Dami idu tau te rog frumos dummiy

| cristinel9595 explică (pentru WholeWorld):

Dami id-u tau sa t-e intreb mai multe te roog si mersi mt de tot pentru informatii

| WholeWorld a răspuns (pentru cristinel9595):

Salut
Pai ce sa spun
Deci gta san andreeas cred o sati mearga in reluare deoarece am avut un pc exact la fel ca al tau cred si e posibil sa ai ceva lag la unele si trebuie sa reinstalezi windows sau sa faci eforturi mari cand joci sa inchizi messenger winap si ce mai ai tu... dar tot e posibil sati mai mearga din cand in cand in reluare PS: Daca nu stii cei ala Game booster sa-ti explic,e un program care adoarme majoritatea programelor din calculator si foloseste toata puterea, resursele, etc pe joc/jocuri daca cauti pe google o sa vezi ca o sa-ti apara cai un program foarteee bun la la la dar dupa ce il folosesti de mai multe ori nu se mai vede diferenta si se pare cati merge mai greu pc asa am patit eu oricum varianta mea e sa reinstalezi windows si sa cauti niste programe de curatat pc... Gen TuneUp bft