| Kykyyyyyy a întrebat:

am un proiect si e in pdf.Mi am descarcat aplicatia power point si acolo mi-am facut proiectul si vreau sa il prezint la scoala.Problema e ca atunci cand il deschid, mi se deschide pe google si vreau sa se deschida in folderul laptopului

1 răspuns:
| IMihaitza a răspuns:

Ai verificat că extensia sa fie
.ppt
Ai PowerPoint pointer cu craci daca da asta poate fi problema,
Dezinstalez a PowerPoint și instalează (va necesare refacere proiectului sau salvare pe o unitate externa de stocare (stick, hdd extern etc.)