| anonim_4396 a întrebat:

Buna am un telefon Alcatel ot 708 one mini touch screen dar nu are android nu puteti sa imi dati un angry birds dar sa fie pe engleza la care nu trebuie android. sau sa imi dati you tube sa am pe telefon si sa pot asculta muzica sa ma uit la videouri tot pe Alcatel ot 708 one mini touch screen daca exista. Dau funda...

1 răspuns:
| robijam a răspuns:

Eu am Alcatel ot 710 touch screen si e un **** de telefon la propriu orice aplicatie pun pe el merge cu lag...
Uite aici mai multe jocuri printre care este si angry birds http://www.umnet.com/......hscreen-0.

Cu internetul la Alcatel e o problema nu vei putea asculta.
Oricum eu abia astept sa imi iau alt telefon pentru ca asta e varza de fapt toate ot-urile sunt varza...