| sweetlollypop a întrebat:

Am un telefon HTC Wildfire cu sistem de operare Android 2.1 si as vrea sa stiu niste aplicatii si jocuri interesante si gratuite pentru acest telefon. Multumesc anticipat, funda celei / celui mai interesant/e aplicatii/joc.winking

2 răspunsuri:
| anooonyyym a răspuns:

Http://gallery.mobile9.com/c/htc-wildfire-softwares_3090/1/.
Iti recomand jocul talking tom cat 2 si mai multe...Si toate jocurile de pe acolo sunt faine...Cand mai vrei jocuri scrie pe google: mobile9 si selecteaza prima varianta
Poti sa iti faci cont sau sa alegi direct telefonul tau si apoi dai la softwares(adica jocuri si aplicatii)...Si eu am un Samsung galaxy mini si am telefonul plin de jocuri de pe site-ul ala si sunt si gratis si faine;) enjoy!