| Darkus22 a întrebat:

as dori si eu un cont pe S4 League sa fie levelul astfel incat sa pot cumpara hainele acelea ale maestrului acelea:master wise, master silence, master leson, master stay. Dati-mi un mesaj cu contul.Multumesc anticipat. DAU FUNDOAIE Si va rog un raspuns.Am nevoie.Va rog frumos.

3 răspunsuri:
| Darkus22 explică:

Nici un raspuns.Va rog un raspuns.Am nevoie neaparat de un cont din acesta.Va rog un raspuns.Fiti generosi.

| 1998tudor1998 a răspuns:

Raspund dar daca vrai un cont cu hainele maiestrului va costa bani!

| 1998tudor1998 a răspuns:

Incearca sa adugi in combi pe cei cu nivel foatre mic si ei chind vor trece nivelul tie ti se va ridica combi si vei putea cumparea hainele acelia pentru manusi ai nevoie de nivelul 4 la combi pentru papuci nivelul 11 la combi...si asa mai departe! inteles funda