| anonim_4396 a întrebat:

As vrea am joc ca The sims 3. Vreau sa pot dormi,manca, plimba sa pot munci sa cumparlucruri cu bani etc.Dar nu vreau sa cumpar banii din joc cu bani reali. Daca se poate as vrea sa fie simplu de descarcat sau sa fie online dar nu cred ca exista online.Si sa nu aiba virusi.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Andrescu_Lariissa_1995 a răspuns:

Pai poti juca pe facebook Sims 3 social, bine inteles nu e asa tare ca cel pentru pc, eu iti sugerez sa nu ti-l descarci --> O sa iei virusi si oricum e illegal deci EXCLUS! Insa eu iti sugerez sa iti cumperi The Sims 3, ca sa faci bani nu trebuie decat sa te angajezi si sa faci levele la anumite lucruri ( Fotbalist - Sport, Presedinte - Carisma, etc. ) Daca o sa ai levele mari o sa primesti mariri de salari sau chiar promovari ( o sa ai salariu mai mare;) ) Dar uite o smechierie;), o sa te lipsesti de toate asta :
Respecta pasii :
1. Iti faci Sims 3
2. Iti faci familie
3. O pui intr-o casa / intr-un teren
4 Apesi simultan : Ctrl+Alt+c --> O sa iti apara o casuta sus
5. Scri in casuta : Motherlode - Primesti 50, 000 Simpoints / kaching - Primesti 1, 000 Simpoints :)
6. Devi MILIARDAR B-)
Uite site-uri cu mai multe parole :
http://www.gamoholic.net/index.php/Cheats/PC/Cheat-Codes-The-Sims-3.html
Sper ca te-am ajutat :*!

| AlexandraPreda a răspuns (pentru Andrescu_Lariissa_1995):

Da.M-ai ajutat dar eu am deja The Sims 3 si tot ce ai zis tu mai sus.Am si 99 999 999 de Simpoints si familie si tot.

4 răspunsuri:
| JeSuisElle a răspuns:

Pai te poti juca The sims social pe facebook, dar eu sa stii ca am descarcat de pe file.list si nu am probleme cu el, daca ai nevoie de ceva link-uri sigure scrie-mi mesaj privat. Funda?

| AlexandraPreda a răspuns (pentru JeSuisElle):

Da-mi te rog niste linkul-uri

| Abibina a răspuns:

Doar ilegal il poti descarca, dar nu iti recomand.