| SuciuSebastian a întrebat:

as vrea sa imi fac un foto-blog. Sfaturi?

3 răspunsuri:
| guardian18angel a răspuns:

Daca inca mai vrei sa-ti faci foto-blog, sunt diferite site-uri pentru publicarea pozele, si pentru a primi pareri (constructive) pentru ele.

Cel mai comun intalnit este Deviantart-ul. Majoritatea prietenilor mei pasionati de asa ceva au un cont acolo happy

Apoi multi isi fac conturi pe blogger si pe wordpress, dupa care cauta template-uri speciale pentru fotoblog, usor gasite pe google, si gratuite.

Mai este si Tumblr, parca... iarasi folositor.

Sfaturi? Alege tematici... asa e mai usor pentru cei ce le privesc sa discerne ceea ce vrei sa arati prin imaginile captate de tine.

| SuciuSebastian explică (pentru guardian18angel):

Din nou, mulţumesc frumos.

| guardian18angel a răspuns (pentru SuciuSebastian):

'stai linistit :p ma plictisesc si eu pe-aici si butonez la tastatura