| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa ma apuc de Dota2, dar ca sa ma inregistrez imi cere cont pe Steam.Intrebarea mea este daca este gratis sa faci contul pe steam, deoarece eu vreau doar sa ma inregistrez pentru a face cont pe Dota2, imi puteti explica si mie, chiar vreau sa joc Dota2, dar ma impiedica acest Steam si nu stiu ce sa fac.
Poate cei care joaca Dota2 imi pot explica mai bine, dar poate sa imi explice oricine daca stiehappy

Răspuns Câştigător
| caty98 a răspuns:

Deci contul de steam este gratis sa il faci dardaca vrei sa te joci de xemplu dota doi nu poti trebuie sa il cumperi. Unele jocuri de pe steam sunt free de exemplu team fortess 2 dar dota2 nu. Poti sa il cumperi de pe steam cu un cont de paypal(cu cardul) daca nu vrei poti sa il iei de pealte site-uri care vand licente exemplu coputergames (era o promotie daca cumparai un joc dela ei primeai un givecod de dota 2) sau poti sa rogi un prieten cu card sa iti i-a jocul si ti-l da prin gift, tu ii dai banii si el ti-l ia.cam asta este succes

| anonim_4396 explică (pentru caty98):

Aaaa, firar, deci nu pot juca dota2, doar daca il cumparsad okay, mersi de raspuns

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apropo nu aveti vreun cont de Dota2 sa imi dati si mie daca nu va mai jucati?

| CCs a răspuns:

Buna!
1.Sa faci cont e free.
2.Sa iei jocuri nu e!