| MCRgurl a întrebat:

as vrea sa va intreb cum instalez santa claus in the trouble...again ca l-am descarcat si e HOODLUM si am cateva fisiere rar si nu stiu ce sa fac dau funda promit cine ma ajuta ca am dat si extract da nu a aparut nimica care sa stiu ce sa fac

4 răspunsuri:
| scobay12 a răspuns:

Sall oare ai daemon tools. Daca il ai fa ce iti spun. apasa clik dreapta pe iconita cu daemon tools de jos.ii dai la montage image si alegi fisierul RAR apoi iti va aparea instalarea corect

| MCRgurl explică (pentru scobay12):

Am facut exact ce ai zis si nu merge

| scobay12 a răspuns (pentru MCRgurl):

Atunci nu este bun ce ai facut
As dori sa-iti recomand Santa Claus in Toruble...again
Uite link de descarcare http://santa-claus-in-trouble-again.en.softonic.com/download

| scobay12 a răspuns:

Atunci descarca un fisier RAR apoi fa ce tiam spus cu daemon tools sau daca ai WinRAR poti sal accesezi din prima