| Paramore_1504 a întrebat:

BUna..As vrea sa va intreb daca stiti vreun joc gen Sims, dar sa fie multiplayer. daca ar exista sims multiplayer ar fi bine(in caz de exista spuneti-mi si va rog dati-mi site-ul puppy dog eyes),dar daca nu exista stiti alt joc in care iti poti face familie cu diferite persoane care sunt si ele in joc?puppy dog eyes Funda :*

1 răspuns:
| Mdea721 a răspuns:

Daca vrei o viata virtuala, iti sugerez sa incerci San Andreas Multiplayer pe un server RPG [RolePlayGaming] Uite aici unul, in caz ca te intereseaza : 93.119.26.65:7777 Te rog sa scrii in chat [Apesi pe T] /report [SFY]Gabriel m-a adus pe server. Nu vei regretawinking