| ByeBye a întrebat:

as vrea sa va rog si eu ceva...sami ziceti ce bonusuri sa pun la sura bm va rog max pv 5 k 10 critic 10 semi 12 int etc.
Coif : (lv)
Armurasadlv)
Scutsadlv)
Bratarasadlv)
Cerceisadlv)
Colier: (lv)
Papucisadlv)

Răspuns Câştigător
| nda a răspuns:

Coif: lv 41 +9 sau lv 60 minim +6 10hh 15 magie si optional 5-8 otravire;
Armura: otel +9(lv 70) sau posedata 2kpv 15aparare (maini/sabie/pumnal/sageti/clopot/evantai)
Scut: lv 61 12 int 10hh si optional 10/15 blocare atac corporal(vultur vs war, leu vs sura, tigru vs ninja si solzi vs saman)
Bratara: lv 54 2k pv 10hh 15magie
Cercei: lv 54 10hh 15aparare (sabie/maini/pumnal/sageti/clopot/evantai
Colier: lv 38 2k pv, 10critica, 15aparare (maini/sabie/pumnal/sageti/clopot/evantai)
Papuci: lv 54 2k pv, 10critica, 15aparare (maini/sabie/pumnal/sageti/clopot/evantai)
Arma: dinte de stafie (lv 65) 12 int 10hh si optional 10critica / 20farmec. o poti evolua din arma de 65 in arma de 80 (sabie sfanta).