| anonim_4396 a întrebat:

Buna,as vrea si eu sa stiu daca exista vreun site in care de exemplu sa scriu o propozitie in limba engleza si sa imi arate cum se citeste.
Daca exista imi puteti spune care este? Va rog am mare nevoie, nu ma prea descurc la cititul in limba engleza si mi-ar fi de mare ajutor pentru teme big grin

1 răspuns:
| AdiSR a răspuns:

Google translate. selectezi limba, îţi scrii propoziţia, şi mai jos ai o icoană în formă de difuzor, dai click pe ea şi o să-ţi auzi propoziţia.