| ElenaLov a întrebat:

astazi am cumparat The Sims2 Pets, si nu imi aparea ca de obicei la unele simsuri, niste file(stiti voi) si ce e ala playstation2? Funda! Raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| MoNoPo a răspuns:

Buna! In primul rand daca ai daemon tools poti sa copii pe calculator ce are simsu pe cs so apoi il instalezi prin daemon tools.In al doilea rand playstations2 este ceva ca un video de ala vechi doar ca asta are sa conectezi la televizor, pui doua mante, cd bagi in playstations si joci.Bafta