| XdHubaBuba a întrebat:

Aveti cumva hack`u cheat engine? Vreau sa il downloadez si nu stiu daca are virusi sau nu, nu vreau sa imi stric pc`ul. vreau sa il folosesc pentru jocul Heromice, daca m-ati putea ajuta si cu folosirea lui ar fi super! :* pentru raspunsuri add mess dyadienutza11@yahoo.com sau ↓. :* dau fundoi, multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| alynutzu20 a răspuns:

Nu nu are virusi, sunt tutoriale multe pe youtube.ori cum nu e greu de folosit;*

| Jipa95 a răspuns:

Salut! Il poti descarca dupa site-ul oficial, http://www.cheatengine.org/ nu are virusi!
Bft! :)