| anna1235 a întrebat:

Buna azi am downloadat mt eternity si nu stiu cum il fac sa porneasca.adica iám dat extract in folder si dupa imi apar multee.am apasat pe launcher nu aparea nimic apoi am apasat pe metin2 nimic apoi patchupdater mi-a aparut o chestie ce scria newpatch. exe si niste caractere mai ciudate si pot apasa "?" apoi am dat pe eternity (jocul cred ) miá aprut casuta de logare imi scriu contul si imi zice ca nu poate face legatura cu server. apoi am dat M2FLauncher imi apare o chestie de la Game Guard se inacarca, alea alea. dau pe joc si tot nu merge.ma ajutati si pe mine plz?sad mám chinuit ora sa'l fac sa mearga si tot nu mergecrying(plz need some help dau funda:*

Răspuns Câştigător
| albrosie a răspuns:

Din cate stiu nu mai merge cateva zile ca ai aparut erori la client haide pe http://vitalismetin2.servegame.com se va deschide astazi sau maine este un joc foarte frumos add vitalismt2 in lista ne vedem pe joc