| Nebunikatha a întrebat:

azi am incercat sa imi schimb parola de la messenger si na mers si dupa l-am inchis si am iesit de pe tot si cand sa intru pe id na mersstraight face ce s-a intamplat? rasp rapid dau fundapuppy dog eyes [imi vreau id-u inapoicrying]:*. [si daca puteti dati add floryfrumusik45] la cel now:* mersi >big grin

7 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Chiar daca ti-a dat eroare e posibil sa se salvat schibarea inainte sa dea eroare. Incearca cu cea noua cum au mai spus pe aici.

| UngureanuFlorin a răspuns:

Ok. am inteles dar ai incercat cu parola noua?

| UngureanuFlorin a răspuns:

Ok am inteles dar ai incercat cu parola care ai schimbat-o?

| UngureanuFlorin a răspuns:

Ok am inteles dar incearca cu parola noua si daca nu merge cu aia veche iar daca nu inseamna ca tia spart cineva id-ul am patit-o si eu la 2 iduri
Funda PLz!

| UngureanuFlorin a răspuns:

Ok am inteles dar ai incercat cu parola noua? daca nu incearca iar daca tot nu merge inseamna ca tia spart cineva contul! dar il poti recupera daca l-ai facut pe alt mail
Funda!happy

| katrin7727 a răspuns:

Salut daca ai incercat sati schimbi parola si a dat eroare nu e nimic a mers si la mine tot asa a fost incearca sa intri p id cu parola noua sa-mi spui daca a mers

| Nebunikatha explică:

Am incercat dar cand mi-am schimbat parola mi-a aratat rosu adica ca nu e buna nu merge si n-am mai incercat a 2 oara.