| Wasabyy778 a întrebat:

Ca sa iti mearga GTA San Andreas Multiplayer trebuie sa ai GTA-ul original adica cel de pe disc, pentru ca eu am GTA-ul furat si nu imi merge.Imi da eroare.Deci am nevoie de cel original?

Răspuns Câştigător
| VladLsK a răspuns:

Salut. Nu ai nevoie de jocul original pentru a juca multiplayer. Dupa ce ai luat jocul de pe internet si ai pus si crack-ul la el, trebuie sa intrii pe google si sa cauti SAMP. Descarci de acolo programul, il instalezi in folderul cu jocul (din cate imi aduc bine aminte) iar dupa il pornesti si pui adresa unui server (gasesti multe la un search pe google). Daca mai ai nevoie de ajutor nu ezita sa ma aduci in lista de messenger : lsk. Vlad, sa te ajut.