| Alexandra8200 a întrebat:

Ca sa pot juca the forest imi trebuie steam?

5 răspunsuri:
| Bernardus a răspuns:

Poti sa il gasesti piratat dar eu nu iti recomand, ca poti sa iei virusi, etc... cel mai bine e sa il cumperi de pe steam. Daca vrei mai ieftin poti oricand sa il iei de pe g2a.

| capoi a răspuns:

Salut, uite cum poti face rost de orice joc de pe steam gratis, sau orice iteme, Intri pe linkul asta: http://www.tremorgames.com/? ref=1906272 Si faci puncte prin a te uita la video-uri si mai multe chestii, apoi cu punctele cumperi jocuri sau bani pe steam. Mi-e personal mi-a mers, In 2 zile am facut 12 iteme in Dota2,

| iTzAndreyy a răspuns:

Nu neaparat, il poti craka dupa site-uri de torente

| iTzAndreyy a răspuns:

Nu neaparat, il poti craka dupa torenturi.

| iTzAndreyy a răspuns:

Nu neaparat, poti sa il iei dupa site-uri dar eu nu ti-as recomanda pentru ca poti lua virusi + mai bine dai bani.