| Comyyyyy3 a întrebat:

Când eram mai mică, jucam un joc cu niște omuleți. Unul era roșu, altul verde, etc. Trebuia să dau cu zarul și omulețul pe care îl alesesem trebuia să-l mut atâtea pătrățele cât zicea zarule. Urcam o scară, etc. Era foarte frumos... știți cum se numește? puppy dog eyes Fundăăăă. >big grin

1 răspuns:
| informatician a răspuns:

Ma este unu cu mai mimult cu jocu care ai zis ca l-ai jucat, dar a disparut e pe internet til trimit eu pe mes astaii id meu darius_girigan@yahoo.com trimite-mi un mesaj si til trimit.