| Tony23_9336 a întrebat:

Cand intru in metin 2 mondial bag parola numele ma loghez aleg caracterul dau enter si cand sa mi se incarce imi da reset la unitate si nu am proble cu ramu si cu placa video ca inainte mi-a mers acelasi metin dar te la un timp nu ma lasa sa vad poze sa copiez ceva si nu stiu ce sa fac imi vine sal sparg Help! Ajutor! Help funda+vot plzzzzzzzzz

1 răspuns:
| ionutsb a răspuns:

Nici pe mine nu ma lasat.Asta inseamna ca ai virusi. FUNDA? T.Rog