| maddallyna a întrebat:

Bunahappy. care ati jucat spider-man web of shadows? ca m-am blocat la o misiunecryingpuppy dog eyes.la cea cu gangsterii am ajuns la nivelul 4(stiti cate nivele mai sunt pana termin misiunea asta?)crying. ca deja m-am plictisit sa tot bat gangsteri.

2 răspunsuri:
| mistocaru a răspuns:

1 pai daca esti la inceput cu gangsterii trebuie sa ii detectezi ducandute langa ei si apasand TAB; 2 daca ai ajuns la levelu in care trebuie sa ii lovesti din saritura trebuie gasesti un grup de gangsteri si sa apesi c lovindui din aer dar fii atent ca atunci cand apesi al doilea c pentru lovitura fii sigur ca spiderman a sarit pe el adica la atins. 3 daca ai ajuns la levelu cu masinile trebuie sa te apropii de masin si sa apesi c la fel ca la gangsteri pana explodeaza masina si ai grija sa nu distruga statia deoarece daca o distruge pierzi. 4 iar la ultimul cu gangsteri trebuie sa apesi c pana ii distrugi pe toti cei in rosu fiind 2 runde PS.(la rundele cu gangsteri in care trebuie sa inveti miscari noi trebuie doar sa apesi butoanele care ti le indica in aceeasi ordine in care ti le arate si vei reusii) sper ca te-am ajutat.

| maddallyna explică (pentru mistocaru):

Merci pentru raspuns.dar.l-am jucat cu mult timp in urma.trecusem de partea aceea(era un fel de antrenament).l-am sters ca nu imi mergea bine pe laptop.