| Bogdyrur a întrebat:

care este configuratia minima pentru un laptop in ceea ce priveste procesorul, ramii si placa video pentru un stream si un gameplay decent?
In ceea ce priveste numele jocurilor acestea sunt : League of Legends si World of Warcraft

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Eu nu pot sa recomand orice pentru ca la 1.000-1.200 nu ai o placa video dedicata! Recomand asta
http://www.dc-shop.ro/......50m-2gb-l/

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproape orice merge. Dupa pret, un laptop in jur de 1000-1200 RON iti va multumi nevoile.