| UnOmPrietenos a întrebat:

Care stie cum se pun moduri(sau macar un mod) pe minecraft? Single player.Logic.Please commentariu(raspuns)...

Răspuns Câştigător
| Negative a răspuns:

Trebuie sa ai minecraft[logic],trebuie sa ai modul [logic] si mod loader[mai ilogic] Intri in start>run>"%%appdata%%" [fara ghilimele] dai la minecraft,bin,si ai minecraft jar file,open it with winrar sau winzip,stergi folderul META-INF si bagi acolo fisierele din modwinking, daca mai ai nelamurir, mesaj privatwinking. Bafta!

| Anonimul2011 a răspuns (pentru Negative):

Negative nu toate modurile se pun acolo altele se pun si in alta parte nu numai la minecraft.jar dar da acolo se pun 3 sferturi din moduri

| Negative a răspuns (pentru Anonimul2011):

Da,dar m-am gandit ca astfel o sa prinda baza, deci va continua sa citeasca instalarea la celelalte moduri si va intelege.

| Anonimul2011 a răspuns (pentru Negative):

+sunt tutoriale pe youtube si arata cum si unde se pun si de unde se pot lua cele moduri pentru minecraft mai sigure

| UnOmPrietenos explică (pentru Negative):

Pai...poti sa imi dai id-ul tau? sau daca e baga-l tu pe al meu(e valabil pentru toti), Am instalat o data mod mi-a mers...a doua oara am instalat alt mod la joc si nu mi-a mai mers si da am sters META-INF si da am mod loader.bagatimi id-ul daca stiti cum sa faceti.Id-ul meu este Andrei_Gheorghe_2001@yahoo.com.

5 răspunsuri:
| UnOmPrietenos explică:

Pai mai am o adaugare(P.S.happyAm bagat in appdata si am sters meta-inf...nu stiu unde sa mai bag ca nu mi-a mers va rog ajutor...dau funditabig grin:X.