| LoveYouR a întrebat:

Caut si eu niste jocuri online gen FarmVille/Barn Buddy...dar nu cu ferme, ma refer la faptul ca iti faci un cont sau iti creezi un personaj si te joci si sa fie pe mai multe nivele, si sa poti sa-l continui data viitoare cand intri in joc.Sa fie online sau nu neaparat si de descarcat. Ceva jocuri interesante stiti careva?

1 răspuns:
| ovytzuuu a răspuns:

Buna! Stiu eu un joc foarete frumos, se numeste Farmerama, joaca-te sper sa iti placa.Ne mai vedem