| Radim a întrebat:

caut un addons Zombie_Outstanding daca ma puteti ajuta lasati un link de download dara va rog nu luati de pe google link ca nu-s bune nici unu sau daca nu un addons zombie plague 4.7; 4,8; 4,9; 5,0 funda + ofer admin pe sv!

5 răspunsuri:
| Radim explică:

Sa-mi lasati un id de contact!winking

| Cristi6811 a răspuns:

Iti dau eu unu da e cam vechi si daca vrei unu mai nou iti dau dar trebuie sparta parola la arhiva.

| Cristi6811 a răspuns:

Da stii sa modifici

| Cristi6811 a răspuns:

Ba frate te ajut eu iti dau unu da e cam vechi si unu nou da trebuie sa spargi parola la winrar da stii sa modifici.

| Radim explică (pentru Cristi6811):

Dami id de mess